Biz

POLAT GEMİ ACENTELİĞİ VE İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak faaliyet gösterdiğimiz Akport/Tekirdag , Martaş (Kaptan Demirçelik) , Opet Terminal , Botaş / Mar.Ereğlisi, Bandırma, Marmara Adası , Biga , Kepez , Akçansa/Çanakkale ve İstanbul limanlarında Gemi Acenteliği, Boğaz Acenteliği ve diğer liman hizmetleri konularında çözüm ortağınız olarak birlikte çalışabilmeyi ve bu ortaklığın karşılıklı güven çerçevesinde uzun süre devam etmesini arzu etmekteyiz.

Denizcilik mesleğine okul sıralarında başlayarak, denizlerde görev yaptıktan sonra bilgi ve tecrübelerimizi şirketimizin uzman ekibi ile paylaşıp denizcilik örf ve adetlerine sadık bir plan ve şirket yapısı içerisinde sizlere hizmet vermek hedef ve görevimizdir.


Tekirdağ merkezde bulunan şirketimiz genç bir şirket olmasına rağmen iş kolunda tecrübeli ve aynı zamanda son derece donanımlı bir ekiple sizlere hizmet vermektedir.


Firmamız bünyesinde gemi kiralama ve komisyonculuk konularında da yurtiçi ve yurtdışı ile koordinasyon halinde olup, armatörlerimize ve yük sahiplerimize gerekli gemi ve/veya yükün araştırılıp temin edilmesi konusunda hizmet verilmektedir.

Hizmet kalitemizi ve çözümlerimizi sizlerle paylaşabilmek adına bu yazışma ile başlayacak uzun soluklu bir birliktelik temenni ederiz.